3D modelování

Jak vám 3D modelování pomůže s rychlejším prodejem nemovitosti

Prodáváte nemovitost, ale ta nevypadá přesně podle vašich představ? Nevadí. Při prodeji využijeme 3D modelování. Fasáda, úprava terénu nebo i stavba celé budovy, vše zvládneme. Pojďme se podívat na konkrétní příklady.

Proč je 3D modelování výhodné

Nebudu vám nic nalhávat, 3D modelování je technicky náročné. A to je právě ten důvod, proč ho většina realitních kanceláří neposkytuje. Nemají na to technické, časové ani finanční možnosti. My je máme. Naštěstí. Proč říkám neštěstí? 3D modelování pomáhá s prodejem. Výrazně. Klient si díky vizualizaci představí, jak daná nemovitost může jednou vypadat. A povím vám, ta představa je často velmi lákavá.

Prodej pozemku za 14 dní

3D modelace nám pomohla například s prodejem pozemku, na kterém nic nestálo. Vymodelovali jsme přesný tvar pozemku a na něj umístili vhodnou budovu. Kupujícímu jsme tak vytvořili jasnou představu o tom, co se zde dá postavit a jak daleko se celý objekt nachází od silnice. Podívejte se na to sami:

Tento pozemek jsme prodali během 14 dnů za 9 702 000 Kč.

Dům bez fasády

První dojem dělá hodně. A u nákupu nemovitostí obzvlášť. Dům bez pěkné fasády si u lidí velké sympatie nezíská. Bohužel ani tehdy, když je uvnitř hezky zařízený. Příkladem je dům v Sudicích, kterému jsme za pomocí 3D modelování a dronu opravili fasádu a vymodelovali rozsáhlý pozemek. Kupující si tak jasně představil, jaký má tato nemovitost ohromný potenciál. Podívejte:

Dům si nové majitele našel za velmi krátkou dobu.

Z bytu 1+1 uděláme rázem 2+kk

Další možností, kterou 3D modelování nabízí, je úprava dispozice bytu. O to jsme se pokusili u bytu v Kunštátě. Z 1+1 jsme vytvořili praktičtější 2+kk. Ve videoprezentaci uvidíte, jak by tato nemovitost po rekonstrukci vypadala:

Budova Panského pivovaru v Boskovicích chátrala 50 let

Když se o nemovitost nikdo 50 let pořádně nestará, podepíše se to na ní. Pak je velmi těžké si představit, jaké možnosti takový prostor nabízí. Stejné to bylo také u Panského pivovaru v Boskovicích. Vytvořili jsme návrh, jak by tento objekt mohl novým majitelům posloužit. A povedlo se. Prezentace zapůsobila a Panský pivovar si našel svého kupce.

Posouváme se

Technicky se posouváme stále kupředu. Tyto modelace nepatří k žádné reálné nemovitosti, ale slouží pouze jako příklad toho, co vše se dá vytvořit. Realizovat můžeme menší i větší nemovitosti, záleží jen na zadání. Moderní technologie nám vykouzlí krásné ukázky toho, co vše na daném místě může vzniknout. Přesvědčte se sami:

Nemovitostmi se zabývám už 12 let a stále sleduji nové trendy. Díky tomu dokáži klientům zajistit moderní a atraktivní prezentaci a rychlý prodej. Vždy jsem o krok dál před konkurencí a to mě motivuje k dalšímu vzdělávání a objevování nových možností. Pokud potřebujete pomoci s prodejem vaší nemovitosti, obraťte se na mě. Ráda přiložím ruce k dílu a společně najdeme ideálního kupce.

Vaše Hana Ožvoldíková

Compare