Prodej Novinka

Prodej chaty v Boskovicích

Ráda bych vám představila útulnou chatu 2+1 v nádherném městě Boskovice! Tato krásná chata se nachází přímo v chatařské oblasti, zaručující klid a pohodu pro vaše relaxační chvíle. Dispozice chaty: Předsíň o velikosti 8 m2 Kuchyňský kout o velikosti 1,8 m2 Prostorná ložnice v podkroví o rozloze 10 m2 Kůlna o velikosti 4,5 m2 a […]

790,000 Kč
  • 18.5 m2
Pronájem

Pronájem garáže v Boskovicích

Nabízím garáž k pronájmu na ulici Na Výsluní. Jedná se o novostavbu garáže o vel 18.m2, je zde přivedena elektřina. Výška stropu garáže je 3,5m. Garáž není přímo na ulici, ale všechny garáže mají společný vnitřní prostor, u kterého jsou také garážová vrata. Dále zde naleznete posuvná vrata na ovládání a osvětlení.

3,000 Kč
  • 18 m2
Pronájem Pronajato

Pronájem garáže v Boskovicích

Nabízím k pronájmu garáž v Boskovicích na ulici Legionářská. Garáž má betonovou podlahu i strop, má také plechová vrata. Zastavěná plocha činí 18m2. V garáží se nenachází elektřina. Garáž se nachází v blízkosti centra města. Pro další info nebo sjednání prohlídky kontakujte makléře. Nájem se platí minimálně na půl roku dopředu.

1,400 Kč
  • 18 m2
Prodej

Prodej garáže v Boskovicích

Nabízíme zprostředkování prodeje řadové zděné garáže na Bílkova, v Boskovicích. Garáž je v udržovaném stavu a ihned k užívání. Zastavěná plocha činí 18m2. V garáži je přivedena elektřina, ale není zapojena. Garáž se nachází v blízkosti centra města. Pro další info nebo sjednání prohlídky kontakujte makléře.

620,000 Kč

Compare