Videoprezentace

Popis

Hledáte nemovitost vhodnou pro podnikání s možností bydlení? Právě jsem pro vás jednu našla. Jedná se o rodinný dům v Moravské Chrastové – Brněnec, který může sloužit jako restaurace pro cestující a zároveň nabízí možnost bydlení v horním patře domu. Zastavěná plocha a nádvoří je 302 m2, zahrada je 117 m2. Celková plocha pozemku je tedy 419 m2. Jedná se o nemovitost, ve které se dá v horním patře bydlet a ve spodním patře podnikat. Horní patro bylo dříve využíváno jako kancelářské prostory. U domu nachází vlaková i autobusová zastávka. Kolem domu vede spousta turistických cest, takže o návštěvníky nebude nouze. Jedná se o koncový řadový dům, který má navíc boční zahradu. Díky tomu, že se jedná o koncový dům, je zde možnost vjezdu přímo na zahradu. Dispozice domu: Prodejna o velikosti 45 m2. Ve které dříve byla cukrárna, kam chodili kolemjdoucí na kávu či zákusek. Výhodou je výdejní okénko, ze kterého je možné obsluhovat kolemjdoucí cestující, kteří spěchají na vlak či autobus. Je možné obsluhovat také řidiče automobilů – je možné zastavit u okénka. V prodejně je sociální zařízení a šatna. Je zde také velká hala, která sloužila jako vnitřní posezení pro hosty restaurace. Prostor je to opravdu velký a nabízí se zde také možnost pořádání různých akcí, jako například koncertů s živou hudbou. V létě nabízí tyto prostory ještě více možností, díky letnímu posezení. V suterénu domu je dílna o velikosti 66 m2 a také skladovací prostory o velikosti 45 m2. Do suterénu je možné vstoupit bočním vchodem. V prvním patře lze vybudovat bytovou jednotku, nebo jej využít jako komerční prostory. Naleznete zde dva pokoje o velikosti 16 a 17 m2. Půda o velikosti 50 m2. Zde je možné vybudovat další bytovou jednotku. Horní patro má oddělený vchod. Dům je možné využít na: kosmetický salon, kadeřnictví, prodejnu potravin, restauraci, lékárnu nebo ordinaci. Lidé z okolí i cestující již dům pravidelně navštěvovali, dříve tu byla cukrárna. Je zde tedy již vybudovaná zákaznická základna. Výhoda je také již zmíněné výdejní okénko, díky kterému je možné rychle obsloužit i zákazníky, kteří například spěchají na vlak.

Obec Brněnec se nachází přibližně 15 km jihovýchodně od Svitav, v údolí vytvořeném řekou Svitavou. Brněnec je významnou obcí s dobrou občanskou vybaveností. Děti mohou navštěvovat dvě mateřské školy a základní školu. Je zde také praktický lékař, dětský lékař, gynekolog a zubař. Naleznete zde také rehabilitační pracoviště a lékárnu. Jsou zde také dvě sportovní hřiště a koupaliště. K další občanské vybavenosti patří Česká pošta, prodejny potravin, průmyslového zboží, textilu a drogerie. Obec leží na důležitých dopravních spojnicích, a to na silnici ze Svitav do Brna a železničním koridoru Praha – Brno.

Líbila se vám tato nemovitost? Pokud ano, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda odpovím na všechny vaše dotazy. Vaše Hana Ožvoldíková.

Podrobnosti

  • Číslo zakázky 9669
  • Cena 1,900,000 Kč
  • Typ nemovitosti ,
  • Status
  • Property Label
  • Zastavěna plo. 302 m2
  • Celková plo. 419 m2

Ve ovdálenosti od:

Restaurace

Miroslav Martens (0.49 km)

čp. 12,569 04 Brněnec,Czech Republic

0 Hodnocení

Sasa - XL (0.27 km)

čp. 71,569 04 Brněnec,Czech Republic

0 Hodnocení

Eva Procházková (0.34 km)

čp. 2,569 04 Brněnec,Czech Republic

0 Hodnocení

Nákupy

Restaurace Myslivna (12.37 km)

Sychotín 38,679 72 Kunštát Na Moravě,Czech Republic

1 Hodnocení

Albert Supermarket (12.53 km)

Náměstí Míru 192,568 02 Svitavy,Czech Republic

1 Hodnocení

Hotel Pivovar (17.85 km)

Riegrova 35,572 01 Polička,Czech Republic

2 Hodnocení

Aktivity

Vysočina Aréna (29.69 km)

Vlachovická 1200,Sportovní klub Nové město na Moravě,592 31 Nové Město na Moravě,Czech Republic

1 Hodnocení

Aquapark Koupelky (39.12 km)

Anenská 17,Krasická 4463/6b,796 01 Prostějov,Czech Republic

1 Hodnocení

Městský plavecký stadion Lužánky (40.61 km)

Sportovni 4,602 00 Brno,Czech Republic

1 Hodnocení

Podobné nabídky, které by se vám mohly líbit

Compare

Prodej domu Brněnec – Moraavská Chrastová

Hana Ožvoldíková

Realitní Makléř