Prodej rodinného domu 4+KK ve Voděradech

A jaké jsou specifikace domu?

Chtěli byste bydlet v rodinném domě, ale připadají vám současné ceny příliš vysoké? Pak pro vás mám opravdovou specialitu. Jedná se o prodej dvou rodinných domů se zahradou a v blízkosti překrásné přírody. Výhodou je také blízkost hlavního tahu Svitavy – Brno, který je ovšem vzdálený 2 km, takže je zaručený naprostý klid.

Specifikace samotného domu, který bude postaven na klíč do jednoho roku. Jedná se o montovanou, difuzně otevřenou dřevostavbu z českého certifikovaného stavebního systému. Cena je za polovinu řadového domu o dispozici 4+KK. Kuchyně je prakticky propojena s obývacím pokojem o velikosti 35 m2. Dále se zde nachází koupelna se sprchovým koutem a vanou o velikosti 5 m2 a zádveří o velikosti 7 m2. V domě se nacházejí dva pokoje o velikostech 10 m2, a také ložnice o velikosti 17 m2. V ložnici jsou plánovaná okna, ale po domluvě je možné zde umístit francouzské dveře, takže získáte přístup na terasu i na zahradu. Zastavená plocha a nádvoří je 126 m2, k domu náleží zahrada o rozměrech 683 m2. Celková plocha pozemku je tedy 809 m2.

V koupelně je keramická dlažba, v ostatních místnostech je na zemi praktická plovoucí podlaha. Dům je nadstandardně zateplen – tloušťky izolací jsou: 40 cm na střeše, 30 cm na stěnách a 20 cm na podlahách. Dům je také vybaven systémem řízeného větrání s rekuperací tepla, do kterého je integrováno tepelné čerpadlo vzduch-vzduch. To zajistí tepelnou pohodu v chladných měsících i příjemné dochlazování interiéru v létě. Doplňkově jsou v domě instalována krbová kamna a celoplošné elektrické podlahové vytápění. Systém vytápění i větrání lze dálkově řídit prostřednictvím mobilní aplikace. Dům je dále vybaven systémem monitoringu vlhkosti v souvrství podlah. Každá z obou polovin dvojdomku má vlastní stěnu, která je od sousedního objektu oddělena větranou mezerou, čímž je docíleno maximálního hlukového oddělení obou objektů.

Součástí ceny je projekt domu včetně vyřízení stavebního povolení, základová deska a výstavba domu na klíč včetně obkladů, dlažeb, sanitárního vybavení koupelny, podlahových krytin, vnitřních dveří a výmalby. V ceně naopak nejsou přípojky včetně jímky na dešťovou vodu, terénní úpravy a přístupové komunikace, terasa, oplocení pozemku, kuchyně, nábytek a koncová svítidla.

Ve Voděradech se nachází prodejna potravin JEDNOTA, restaurace a dvě autobusové zastávky. Voděrady jsou vzdálené 10 km od města Boskovice, kde naleznete veškerou občanskou vybavenost. Ve vzdálenosti 2 km je také hlavní tah Svitavy – Brno, takže jsou zajištěny pohodlné cesty do Brna za prací. Nemusíte se ale bát, tento tah je v dostatečné vzdálenosti, takže vaše nové bydlení bude v bezprostřední blízkosti nádherné přírody. V blízkých lesích se nachází také lesní bar a turistické stezky. Zaujal vás tento dům? Pokud ano, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda odpovím na všechny Vaše dotazy. Hana Ožvoldíková.

Galerie

Compare