Domy

Splňte si své sny

Vánoce se každým dnem blíží a tak máte příležitost si pod stromeček nadělit tento úžasný dům, který splní vaše sny a požadavky žít v těsné blízkosti přírody a zároveň v blízkosti města.

Hledáte vhodnou investici? Potom bych Vám ráda nabídla dům vhodný pro rekonstrukci v Benešově u Boskovic.

Hledáte vhodnou investici? Potom bych Vám ráda nabídla dům, ve městě Jevíčko.

Hledáte prostorné a příjemné bydlení v Boskovicích? Potom bycm vám ráda představila tento dům. Jedná se o koncový dům o velkosti 5+2 s garáží, zahradou a uzavřeným dvorem

Prodáno - RD Boskovice

Hledáte v Boskovicích dům za cenu bytu? Potom bych vám ráda nabídla tento dům o velikosti 3+1 se dvorem, venkovním posezením a zahradním domem.

Prodáno - RD Brťov

Milujete klid a krásu přírody na vesnici? Chcete zahradu, dílnu , kde se toužíte realizovat? Potom bych Vám ráda nabídla dům se zahradou, prostornou kolnou a uzavřeným dvorem v Brťově u Velkých Opatovic.

Prodáno - RD Křetín

Hledáte pro svoji rodinu prostorný dům v blízkosti krásné přírody? Potom Vám mohu nabídnout prostorný dům, který můžete využít nejen pro bydlení, ale také i pro podnikání.Jedná se  rodinný dům o vel. 4+1, který se nachází v obci Křetín.

Prodáno - RD Boskovice

Hledáte dům se zahradou, garáží a s venkovním posezením? Potom Vám mohu nabídnout dům v Boskovicích, ul. Čížovky. Jedná se o samostatně stojící, částečně podsklepený dům, zkolaudovaný v roce 1971.

Prodáno - RD Jevíčko

Hledáte vhodnou investici Potom bych Vám ráda nabídla dům, v  městě Jevíčko. Jedná se o dům z roku 1996, který je dispozičně rozdělen na dvě bytové jednotky.

Prodáno - RD Boskovice

Hledáte vhodnou investici, nebo chcete dům pro bydlení se zahradou, garážemi a dvěma bytovými jednotkami? Potom bych Vám ráda nabídla dům v Boskovicích.

Prodáno - RD v obci Obora

Hledáte pro svoji rodinu prostorný dům? Máte už dost přelidněného města nebo Vašeho paneláku a chcete si vychutnat klidné bydlení a krásnou přírodu na vesnici, která je v blízkosti města? Potom Vám mohu nabídnout prostorný dům, který můžete využít nejen pro bydlení, ale také i pro podnikání.

Rekreační areál Suchý​

Hledáte ke koupi nemovitost vhodnou pro rekreační ubytování?

Chcete, aby se tato nemovitost nacházela v nádherném prostředí v blízkosti krásné přírody, kam se k vám zákazníci budou rádi vracet?

Potom mám pro vás tento rekreační areál se kterým můžete změnit své sny ve skutečnost.